b_150_100_16777215_00_images_925.jpgاولکامیز - آتا گوگلان:اولین گل به خودی مسئولین استانی را باید به نام میرزازنجانی شهردار بندرترکمن نوشت شهرداری غیر بومی و از نزدیکان استاندار که در نبود نیروی توانای بومی ! قبول زحمت نموده  ووظیفه ی بسیار سنگین تکیه برکرسی پراسم ورسم شهرداری بندرترکمن را متقبل شدند

ایشان تازگی ها با بیان اینکه «مدیریت سواحل گلستان بر عهده محیط زیست مازندران است» برگی زرین دیگری را از کفایت مسئولین استانی رو کرده اند .بدین ترتیب مشخص شد که هنوز هم بخش هایی در استان وجود دارند که اداره آنها به پیر استان شمال وابسته است و بدین ترتیب من بعد مسئولیت هرگونه آلودگی در سواحل گلستان برعهده مازندران است و مسئولین گلستانی از هرگونه کم کاری در این زمینه مبرا هستند!

دومین گل به خودی مسئولین استانی را هم  مجبور هستیم که به نام مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان ثبت نماییم زیرا که ایشان تازگی ها در مصاحبه ی خود سه برگ زرین دیگر از عملکرد مسئولین استانی را رو کرده اند که به دلیل پرهیز از اطاله کلام تنها به ادعای ایجاد هفت هزار شغل اشان می پردازیم که نامبرده معتقدند در روستاهای استان صورت تحقق به خود گرفته است البته  اگر هزینه ایجاد هرشغل را 50 میلیون تومان هم در نظر بگیریم این کار اعتباری حدودا 350 میلیلرد تومان را می طلبد که هم خود این عزیز و هم شما مخاطبان دانا وهم من نادان نیک می دانیم که در استانداری گلستان از این بودجه ها خبری نیست که نیست!

سومین مورد گل به خودی مسئولین استانی هم به خبر چهار بانده کردن جاده متروک و غیر اقتصادی آق قلا به گمرک برمی گردد که حتی صدای مردم فهیم آق قلا راهم در آورده است مردم آق قلا معتقدند که اگر مسئولین استانی می خواهند در این زمینه کار بکنند بهتر است که این پول را خرج محور حادثه خیز آق قلا به گنبد بکنند که دیگر ظرفیت حجم عظیم ماشین های عبوری را ندارد .البته این حقیر معتقدم که هدف مدافعان این پروژه ممکن است به جای خدمت رسانی به مردم آق قلا چیزهای دیگری باشد من جمله 1- خدمت رسانی به مردم انقلابی و همیشه در صحنه ی ترکمنستان ! 2- منحرف کردن افکارو اذهان مردم آق قلا از فاجعه زیست محیطی دپوی زباله های استان در بیخ گوش آنان ویا شاید هم نوعی پاسخ به انتقادات تند وتیز حجت الاسلام ترابی امام جمعه گنبد باشد که ممکن است این گونه خواستند بگویند که ما برای استان تصمیم می گیریم  ونه کس دیگر و الله اعلم

و چهارم.........


ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - ترکمن

  میرزا زنجانی هر کسی باشه از بسیاری شهردارهای ترکمن بهتر عمل کرده، شهردارهای قبلی « ترکمن » که فقط میخوردن و میخوابیدن.
  هر چی باشه مردم شهرستان ترکمن ازش راضی اند. امیدوارم هر چه زودتر امتیازات بخشی از سواحل خزر به گلستان برسه که این ها وظایف جناب دکتر رامین نور قلی پور نماینده کردکوی بندرگز و کوموش تپه و ترکمن هستند و مسئولین شهرهای ساحلی استان هستش. امیدوارم نماینده مردم شهرهای ساحلی به این موارد توجه ویژه داشته باشند.

 • مهمان - حسام

  برادر ارجمند آیا از تلفات انسانی وعزیزانی که در این جاده به قول جنابعالی متروکه از میان مارفته اند خبر داری ؟معلوم است که جنابعالی کمتر به شهرستان آق قلا وجاده آق قلا به سمت مرزآمده اید وگرنه اینگونه اظهار نظر نمی کردید

 • مهمان - امین

  و چهارم نیز به عدم انتشار نتایج مدارس نمونه اشاره کرد یادم است در همیبن اولکامیز که از مدیر کل آموزش و پرورش به بیسوادی معلمان ابتدایی اشاره شده بود حال می پرسم آقای مدیر کل این تاخیر نتایج آزمون مدارس دولتی را به چه کسی باید گفت در حال حاضر تمام استان های کشور نتایج را اعلام کردند به غیر از استان گلستان , آیا این صحبت های بین مردم را در باره نتایج را که می گویند مسئولین آموزش پرورش برای این دیر اعلام می کنند که نورچشمی ها وم فامیل های خود را قبول کنند این تاخیر را بوجود می آورند آقای مدیر کل حال با این افرادی که موجب تاخیر نتایج شده و کنارگوش خودتان نیز می باشدو باعث استرس در والدین و دانش آموزان شاید برایتان اینقدر بی ارزش است که تاکنون پیگیر این مسئله نشده اید و این از نظر شما و ضربات روحی وروانی که بوجود می آورند برای شما ارزشی نداردو شاید نیز برای کمارشان نیز مورد تشویق نیز قرار گیرند. حال صحبت با استاندار می باشد که چرا بااین افراد,امثال مدیرکل آموزش و پرورش ) برخوردی نشده است .

IMAGE مراسم نکوداشت زنده یاد حاجی محمد کر برگزار می شود
به اطلاع کلیه دوستان ، آشنایان ، دوستداران و علاقمندان مرحوم حاجی محمد کر میرساند...

یادداشت

IMAGE مساجد شیک خالی در کنار مدارس کلنگی مملو از دانش آموز چیزی جز عقب ماندگی فرهنگی نیست

اولکامیز-امان محمد خوجملی در پاسخ به آچیک: با عرض سلام به دوست بزرگوارم آچیک. شما در یادداشت خودتان مطالب مختلف و خوبی را مطرح کرده اید که لازم است به برخی موارد آن توضیح داده شود که جریان از چه... ادامه مطلب ..
IMAGE چرا به رای مردم بعد از انتخابات توجه نمی شود؟

اولکامیز- امان محمد خوجملی: عرصه ی سیاست و قدرت در ایران طوری است که همه ی مسئولان حکومتی برای انجام کاری می توانند قول بدهند و در عین حال در صورت عدم تحقق وعده ها از زیر بار مسئولیت شانه خالی... ادامه مطلب ..
IMAGE آن کدام مشکل هست که علمای بزرگوار بدان نپرداخته باشند؟!

اولکامیز-  آخوند بهلکه : وبسایت اولکامیز نوشت ؛ " لزوم طبقه بندی مشکلات جامعه بر روی منبرهاذیل آن عنوان نویسنده ی مطلب آقای عبدالرحمن حبیب لی نکاتی را عرض کرد و جامعه ی روحانیت را مورد بازپرسی... ادامه مطلب ..
IMAGE حاجی گدی :کار عالم دینی با حرف ومشاغل دیگر قابل قیاس نیست

اولکامیز-حاشیه نگاری پرمعنای استاد حاجی گدی به یادداشت کاربر عزیزمان که بانام احمد ارسال گردیده بود:توجه داشته باشیم که اشتباه یک پزشک در این دنیا قابل مشاهده و اثبات پذیر است اما اشتباه یک... ادامه مطلب ..
IMAGE آقای خجملی نگذارید قبح مسائل این چنینی ازبین برود

اولکامیز - امان بردی کر(مستعار یا حقیقی) :نمی دانم چرا اقای خوجملی خودش رامدرنیته می داند وبا سطح سوادغیرآکادمیک خوددرزمینه های دینی وفقهی نظرمی دهدوبااین جواب های معمولی خودرا... ادامه مطلب ..
IMAGE دکتر نورقلی پور : گلایه مطرح بر دولت در زمینه عدم دعوت از بزرگان اهل سنت وارد است

اساس نیوز- طاهر جانی : انتشار اخبار غیر رسمی درباره خبر کسالت جسمانی رامین نورقلی پور نماینده حوزه شهرستان های غرب استان گلستان (بندرترکمن،گمیشان،کردکویی و بندرگز) درمجلس شورای اسلامی که از... ادامه مطلب ..
IMAGE مولانا عبدالحمید : جامعه اهل‌سنت فقط حقوق قانونی خود را مطالبه می‌کند

مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان (20 مرداد 1396)، با بیان اینکه «خواسته‌های اهل‌سنت فراتر از قانون نیست، بلکه فقط حقوق قانونی خود را مطالبه می‌کنند»، بر لزوم «نگاه یکسان» و... ادامه مطلب ..
IMAGE نامه یکی از مخاطبان اولکامیز به خوجملی:بهتر است احترام مولوی گرگیج پاس داشته شود

اولکامیز- به قلم یکی از کاربران اولکامیز به نام مستعار یا حقیقی احمد:آقای خوجملی بنده مقالات شمارا اکثرا میخوانم و به شما احترام میگذارم اما اصلا نمیپسندم که در رسانه،به زعم خود جواب عالم... ادامه مطلب ..
IMAGE تجربیات زندگی

اولکامیز -  به قلم خوجه دردی قجقی : هفتادسال ازطول عمرم بگذشت۰ باچنددهه ی تجربه؛ باهمه ی داروگیرزندگی۰ باتنگناهای کوبنده وکمرخم کننده؛ همراه باغم وغصه وبانوعی استرس؛ گاهی به سراشیبی گراییدن... ادامه مطلب ..
IMAGE لزوم طبقه بندی مشکلات جامعه بر روی منبرها

(اولکامیز- انتشار این مطلب به معنی تایید نظرات مطروحه نیست)- عبدالرحمان حبیب لی :درجامعه هر قشر و صنفی با توجه به تخصص خودشان خدماتی به جامعه عرضه می کنند و هر شخصی با توجه به معیار علاقه،نیاز... ادامه مطلب ..
IMAGE اشتباهات مکرر قره جه طیار = تنزل مقبولیت عمومی

اولکامیز- آتا گوگلان:(انتشار این مطلب به معنی تایید آن از سوی اولکامیز نیست)این روزها دررسانه های مجازی و مکتوب نام قره جه طیار نماینده مردم گنبد کاووس درمجلس بسیار به چشم میخورد وبه جز... ادامه مطلب ..
IMAGE جوابیه استاد امان محمد خوجملی به استاد علامه مولوی محمد حسین گرگیج :جامعه تشنه عدالت است نه سنگسار

اولکامیز -امان محمد خوجملی: مباحثات و مناقشات احکام اسلامی پایانی ندارد. از صدر اسلام تا کنون بحث نابرابری حقوقی ارباب وبرده ، زن و مرد، مسلمان و نامسلمان جریان داشته است. بحث ما هم از این قاعده... ادامه مطلب ..
IMAGE آپارتمان به جای کارخاته !

 اولکامیز - یادداشتی از امان محمد خوجملی : ایران کشوری است که بیشتر سرمایه های آن صرف امور جاری می شود یا کارهای دلالی و یا امور ساختمانی بسازوبفروش. ادامه مطلب ..
IMAGE تحلیلی بر مطبوعات ترکمن های ایران

اولکامیز - به گواهی تاریخ مطبوعات ترکمن ها، به موازات رشد و توسعه ی فضای مکتوب، افراد روشنفکر و اهل قلم ترکمن نیز رسالت رسانه ای خود را با ارائه گزارش هایی در باره مناطق ترکمن نشین ایفا نموده... ادامه مطلب ..
IMAGE نقدی بر عملکرد نخبگان ، مسئولین ، دستگاههای مسئول ورجال متنفذ منطقه درحادثه قتل های اخیر

اولکامیز- آتا گوگلان: حادثه جنایی اخیر ترکمن صحرا، فارغ از این که چه شد، چراو چگونه صورت گرفت وچه فرجامی خواهد داشت ازجهت نحوه کنش و واکنش نخبگان، افراد شاخص و دستگاه های مسئول نیز قابل بررسی... ادامه مطلب ..
IMAGE خطاب تندعلامه گرگیج به منتقدان سنگسار:شما نسبت به مبانی اسلام ناآگاهید زیرا که درآیات قرآن شبهه ای وجود ندارد

مولانا گرگیج در بخش پایانی بیاناتشان در واکنش به اظهارات برخی افراد و نقد سخنان ایشان در مورد سنگسار افرادی که به نوامیس مردم تجاوز می کنند تصریح کردند: بنده دو هفته پیش در نمازجمعه گالیکش نسبت... ادامه مطلب ..
IMAGE قتل دو نوجوان گنبدی نشانه چیست ؟

  اولکامیز - امان محمد خوجملی: گم شدن دونوجوان گنبدی حدود ده روز پیش افکار عمومی را  نگران و ملتهب کرده بود که مبادا اتفاق بدی برای این نوجوانان عزیز افتاده باشد. در نهایت در بهت و حیرت اعلام شد... ادامه مطلب ..
IMAGE شعری از مهندس عبدالرحمن قزلجه

اولکامیز - شعری از مهندس عبدالرحمن قزلجه در خصوص تخریب محیط زیست در گالیکش  ادامه مطلب ..
IMAGE در حاشیه رفتار دور از شان برخی مجلسی ها در مراسم تحلیف

  عصر ایران؛ جعفر محمدی : هجوم  مضحک برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سمت خانم فدریکو موگرینی-مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا- برای گرفتن سلفی و عکس یادگاری با او بازتاب گسترده ای در رسانه... ادامه مطلب ..
IMAGE علم افلاطون کی شود حریف جهل آدمیزاد(بدترین فقر ،فقرذهنی است)

    اولکامیز - مجمد سلاق : انتخابات شورای شهرو روستا با تمام فراز و فرودها به پایان رسید  انتخاباتی که نتایج آن مثل نتیجه انتخابات ریاست جمهوری به معنای واقعی معنا دار بود البته با تفاوتهای خاص.... ادامه مطلب ..
IMAGE رانندگان ترانزیت قربانی قاچاقچیان مواد مخدر

اگرچه در یک ماه گذشته چندین مطلب در مورد قاچاق مواد مقدر از طریق بارهای صادراتی و مشکلاتی که رانندگان در صورت بروز چنین رویدادی با آن مواجه می‌شوند، در تین‌نیوز منتشر شد اما آن‌چنان که از... ادامه مطلب ..
IMAGE شیخ التفسیر گرگیج: اهل سنت نامحرم نیست و سرمایه های کشور متعلق به کل ملت ایران است

مولانامحمدحسین گرگیج با توجه به مراسم تنفیذ روز گذشته دکترروحانی به بیان برخی از مطالبات و انتظارات جامعه اهل سنت پرداختند و بار دیگر بر لزوم مشارکت اهل سنت در مدیریت های کلان کشور تاکید کرد.... ادامه مطلب ..
IMAGE شعری از حاجی مراد آق

اولکامیز - تازه ترین شعر  حاجی مراد آق شاعر خوش قریحه گنبدی   ادامه مطلب ..
IMAGE پیرامون تیره ساروانلی

اولکامیز - مقاله زیر  از بصیر شهنازی محقق ترکمن در باره یکی از تیره های طایفه دوگونچی به رشته تحریر در آمده است که می خوانید :   مقدمه                     بر اساس شجره نامه های موجود در منطقه ترکمن... ادامه مطلب ..
IMAGE فکری به حال تشنگی ما بکنید!

اولکامیز –آتا گوگلان: درخبرها چنین آمده بود که قرار است مسئولین آب استان گلستان ،تجربیات بسیار ارزشمند خود را درزمینه ی مدیریت منابع آب ،در اختیار کشورهایی نظیر تاجیکستان و عراق قرار... ادامه مطلب ..

اخبار

آخرین نظرات

شما هزار بار هم از این خبرها بگذارید اینجا تونس نمی شود!
ما که مجبوریم صبور باشیم ولی در این مدت افرادی که زیر فقر کمر می شکنند.هزینه های بیت المال که به هدر...
به قول معروف حرف حساب جواب ندارد اما، به نظر می رسد همانگونه که آنان با تاکید فراوان روی احکام فقهی ...
متاسفانه به جای اینکه به اصل موضوع و مطلب پرداخته شود بحث را شخصی می کنند و چیزی یاد نمی گیریم! ما ک...
كاملا درست است. ما در هر شغل حرفه اي كه باشيم بايد خودمان را اثبات كنيم، نشان دهيم كه بهره ور و اثرب...
سلام آقای بهلکه بله درسته روحانیون زحمتکش زیادی داریم ولی اینه مدنظر داشته باشیم وقتی مردم یه قشرازج...
باسلام با بخش دوم ضرب المثل آقای ماهری مشکل دارید چه میشه کردواللا این ضرب المثل از قدیم مورد استفاد...
بهترین نقد ، نقدازدرون است یعنی هرصنف وگروهی خودشان مسائل خودرا نقدکنند تا به نقطه مطلوب برسند ، واق...
آیا عالمان دین از عملکرد خود راضی اند؟چه نمره ای به خود می دهند؟ آیا نمره پایین را ناشی از تنبلی دان...
با قسمت دوم ضرب المثل آقای ماهری مشکل دارم! چون باور به باورهای دینی نیاز به حداقل آگاهی و معرفت دار...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.