b_150_100_16777215_00_images_photo_2018-04-05_22-32-55.jpgاولکامیز- نشست مشترک سه نماینده محترم ترکمن روزچهارشنبه تاریخ 08/01/1396 در شهرستان آق قلا، روستای میرزاعلی یلقی در منزل عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا، مشاور استاندار در امور اهل سنت استان گلستان برگزار شد. وایشان میزبانی این نشست را برعهده داشتند. این نشست به پیشنهاد بنده و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در گنبد جناب مهندس شریف نافعی و دبیر مجمع تدبیر وامید جناب آنه محمد بیات و با استقبال گرم حاجی عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه ومشاور استاندار برگزارگردید.

هماهنگی لازم با سه نماینده محترم ترکمن صحرا جهت شرکت در این نشست با ما بود، در این نشست قصد مااین نبود که یک جریان فکری یا تفکر خاصی این هماهنگی را دنبال کند یا به نفع یک تشکیلات خاصی باشد، فقط هدف برگزاری یک نشست صمیمی جهت دیدار سه تا از بزرگواران نماینده مجلس وتحکیم و پیوند اخوت و برادری و تبادل افکار میان آنها بود.

❇️الحمد لله هر سه بزرگوار دعوت ما را لبیک گفته با همراهان خود در جلسه حاضر شدند. ابتدا میزبان محترم از حضور گرم نمایندگان محترم ومهمانان عزیز تقدیر وتشکر نموده وبه آنها خیرمقدم وخوش آمد گوئی گفتند وبه تلاشها وزحمات متوالی این بزرگواران در طول دوسال گذشته اشاره نموده واز خدمات وزحمات آنها تشکر وقدردانی کردند، و استمرار این گونه نشست ها را به فال نیک گرفته، فرآیند این نشست ها وجلسات صمیمانه را مجال و فرصت مناسبی برای تبادل نظر وهمفکری دانستند. سپس هریک از حضار گرامی به ترتیب نظرات وانتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند، که اهم آنها در ذیل می آید:

❇️1- به هر سه بزرگوار بیان نمودند که منطقه ما از لحاظ رشد و توسعه محروم مانده است، خیلی از شاخصه ها در این منطقه در حد مطلوب نیست و دربسیاری از موارد با استاندارد های مطلوب موجود در جاهای دیگر فاصله دارد. لذا با انسجام و همدلی نیاز مبرم احساس می شود که با تعامل و هم اندیشی هم در جهت رفع معظلات این منطقه تلاش کنند.

❇️ 2- بیان نمودند بیکاری در این منطقه از حد متعارف بسیار بالا است ومهمترین مشکل جوانان اشتغال است، در این منطقه با اینکه ظرفیت های زیادی برای توسعه اقتصادی وجود دارد، ولی استفاده چندانی نمی شود، از دولت و نمایندگان محترم مجلس انتظار می رود با بهره گیری از منابع موجود در این منطقه، میانگین شاخص های زندگی مطلوب را به حد مقبول رسانده و برای اشتغال زائی جوانان اقداماتی مفید و مؤثر انجام دهند.

❇️ 3- - پیگیری بعضی از کارهای بزرگ و مشترک در این منطقه را به نمایندگان محترم گوشزد نمودند که انجام آنها برای رشد وتوسعه استان گلستان بسیار نافع ومثمر ثمر خواهد بود.

❇️ 4- به موضوع انتصابات در استان نیز اشاره شد فرمودند علی رغم قول های مساعدی که استاندار محترم در به کار گیری از شایستگان اهل سنت در مدیریت های استانی داده بودند هنوز اقدام عملی چندانی صورت نگرفته است. از سه نماینده محترم ترکمن صحرا خواستند در باره این موضوع با جناب استاندار صحبت کنند.
❇️ 4-هر سه بزرگوار به ترتیب به بعضی سؤالات پاسخ دادند و برخی سؤالات هم بی پاسخ ماند تا شاید در وقت مناسب پاسخ مطلوبی از طرف ایشان ارائه گردد. ودرپایان هرسه بزرگوار از طرح های ارائه شده در این جلسه استقبال نمودند و قول مساعد دادند که در صورت تهیه همراه با مطالعه پیشنویس طرح های مطرح شده از طرف شما، ما در جهت پیگیری و اقدامات عملی آنها آمادگی همکاری کامل را داریم. 

❇️ به نظر من اگر بعضی از صحبت های حاشیه ای را کنار بگذاریم، این نشست مبارک گاهی ادامه پیدا کند نتایج مفید و مثبتی در جامعه خواهد داشت.
همینکه در کنار هم قرار می گیرند، وحدت و یکدلی و انسجامشان بیش از پیش تقویت می شود، حس پرداختن به کارهای بزرگ در وجود آنها به ظهور و بروز می رسد. از اینکه با جمعی از فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان های مختلف همفکری و تبادل نظر انجام می دهند ، انگیزه خدمت هرچه بیشتر وانرژی مثبت، تحرک و پویائی دردرون آنها ایجاد می شود وحس همدردی و حمایت یکدیگر در اجرای پروژه های مهم و سودمند در منطقه در میان آنها تحکیم و تقویت می گردد.
* زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
* هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
* صحنه پیوسته به جاست
* خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…
❇️خدمت برای مردم کشور و نظام جمهوری اسلامی مسیری است بسیار سخت و دشوار که شما به عنوان ثابت قدمان و طلایه داران آن با تمام مشقات ومشکلات چون کوه استوار در آن قدم نهاده اید. قطعا تلاشهای مصرانه شما برای خدمت به مردم در روستاهای دور ونزدیک این منطقه وشهرها بر کسی پوشیده نخواهد ماند.
❇️ان شاء الله تلاشهای مجدانه شما در این راه پر فراز ونشیب به پایان خواهد رسید و تلاشهای خدومانه و اقدمات خالصانه شما بزگواران در کنف الطاف خاصه ی الهی ماندگار خواهد ماند . دیده ی بیدار و امیدوار مردم استان گلستان بویژه ترکمن صحرا به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می ورزند.

❇️اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن شما بزرگواران در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف بلند، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است.
ما نیک می دانیم که شما بزرگواران شب وروز برای رشد وتعالی منطقه خود از هیچ کوششی دریغ ندارید وهمواره در حد توانتان به ارائه خدمات مفید به مردم مشغولید، وما امیدواریم خدای متعال به شما عزیزان سلامتی و ظرفیت وانرژی بیشتری جهت خدمت رسانی بیش ازپیش به مردم شریف عنایت فرماید.
اینجانب بر حسب وظیفه، ضمن خدا قوت و خسته نباشید از خداوند جهاندار جان آفرین تداوم توفیق وموفقیت، و سلامت و سعادت، شما عزیزان را مسألت می نمایم.
@ulkamizcom


ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.

یادداشت

IMAGE یدی منزئل

اولکامیز- شعری از حاجی مراد آق شاعر خوش ذوق گنبدی  ادامه مطلب ..
IMAGE دیدار با دکتر شهروز آق آتابای

اولکامیز-  فرهاد قاضی ❇️دیشب با هماهنگی قبلی برای اولین بار بعد از عمل جراحی و گذراندن دوره ی نقاهت باتفاق خانم به دیدار دکتر شهروز آق آتابای محقق و مترجم جوان ترکمن رفتیم. ❇️شهروز نزدیک به ۳... ادامه مطلب ..
IMAGE تحلیلی بر پروژه پتروشیمی گلستان و ارائه راهکارها

اولکامیز-  رحمان قره باش دانشجوي دكترا مديريت كسب وكار : الف :مقدمه:معرفی پروژه پتروشیمی گلستان: ادامه مطلب ..
IMAGE اکبر پیرا مدیر " ساچاق "

اولکامیز- متولد 1351 شمسی درسلاق غایب یکی از روستاهای غرب گنبد . ادامه مطلب ..
IMAGE یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است

اولکامیز- محمد سلاق : هنگامیکه برای چندمین بار توسط گروههای درگیر در سوریه از سلاح های شیمیایی به بهانه های مختلف بر سر مردم مظلوم و مستاصل سوریه بکارگیری شد جهان در بهت وحیرت فرو ماند وهمگان را... ادامه مطلب ..
IMAGE گزارش مسابقات جام نوروز در دوگونچی

اولکامیز-  دوگونچی روستایی که به گفته بزرگان و ریش سفیدان قرار بود شهر شود ولی کمی آنطرفتر بخاطر وجود پل قدیمی ورق برگشت و قصبه آق قلا به عنوان شهر انتخاب شد. ادامه مطلب ..
IMAGE دلنوشته پرویز مدنی برای پدر هنرمندش

     اولکامیز- پرویز مدنی یکی از فرزندان اهل نظر مرحوم قرباندوردی مدنی در باره پدرش نوشت : مدیر محترم سایت وزین اولکامیر. قبل از بیان عرایضم بنده بار دیگر سپاس و قدردانی خود و بازماندگان آن... ادامه مطلب ..
IMAGE دهکده های گردشگری نیازمند تفکری نو

اولکامیز- عائشه قزلجه کارشناس مدیریت بازرگانی : بزرگترین ایراد دهکده های گردشگردی یا نوروز گاههایی که در جای جای استان گلستان بنا شده است این است که متاسفانه کمترین توجه به انتقال حس خوب... ادامه مطلب ..
IMAGE گفتگوی اولکامیز با امان محمد خوجملی - قسمت دوم

اولکامیز- لطیف ایزدی : دومین بخش از گفتگوی صریح و شفاف اولکامیز با  یکی ازفعالترین یادداشت نویس سیاسی - اجتماعی - دینی  ترکمن صحرا را در ذیل می خوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE حب مقام و مقام پرستی

اولکامیز-  به قلم وحید دلیجه فعال سیاسی رسانه ای : 🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺 تِلْک الدَّارُ الْاخِرةُ نَجْعَلُها لِلَّذینَ لا یرِیدُونَ عُلُوّاً فِی الْأرِضِ وَ لافَساداً وَالْعاقِبَةُ... ادامه مطلب ..
IMAGE دخالت و قضاوت ممنوع!

اولکامیز-  زبیده سوقی عضو شورای مرکزی حزب مجمع زنان اصلاح طلب کشور: اگه میشد این جمله رو تو جامعه جا انداخت باور کنید زندگی خیلی زیباتر و راحت تر میشد. ادامه مطلب ..
IMAGE غوغای چنار در نوروزگاه گنبد

 به گزارش اولکامیز گروه موسیقی چنار در دهکده گردشگری گنبد غوغا به پا کرد. ادامه مطلب ..
IMAGE تحلیلی متفاوت از محمد توانگری

اولکامیز- در پاسخ به سوال مدیر سایت اولکامیز مهم ترین اتفاق سال 96 اعتراضات خیابانی دی ماه بود که حاصل تخریب روان عمومی ست. آن جا که سیاست به قول آلن بدیو کنترل نفرت است نه کنترل عشق، پس بگذارید... ادامه مطلب ..
IMAGE دهکده گردشگری آق قلا و ذکر سه نکته

اولکامیز- ساعت ۱۱ ساعت به وقت رسمی به همراه خانواده با شور و شوق زیادی به تماشای دهکده گردشگری آق قلا رفتم ولی در کمال تعجب دیدم که درها بسته بود و چراغها خاموش‌. دهکده گویی در خوابی عمیق به سر... ادامه مطلب ..
IMAGE دکتر سارلی : رادیو گرگان به ترکمنها خدمت کرد

اولکامیز-  سخنان دکتر اراز محمد سارلی در مراسم نکوداشت موسی جرجانی را در ذیل میخوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE احسان مکتبی: قدر درختان مثمر فرهنگ را بدانیم

 اولکامیز- احسان مکتبی مدیر کل امور سیاسی - انتخاباتی استانداری گلستان یکی از سخنرانان اصلی مراسم بزرگداشت موسی جرجانی در آق قلا بود. ادامه مطلب ..
IMAGE سخنان استاد هوشنگ جاوید در آق قلا

اولکامیز-  سخنرانی استاد هوشنگ جاوید بنیانگذار موسیقی نواحی کشور در مراسم بزرگداشت موسی جرجانی مورد توجه حاضرین قرار گرفت. مهمترین بخش سخنان این صاحبنظر و استاد موسیقی مقامی کشور را به روایت... ادامه مطلب ..
IMAGE در باب جمعیت ترکمنهای گلستان

 اولکامیز- اکبر پیرا * : متاسفانه چند روزی است که آمار کذب و حساس اینکه کمتر از 40 درصد جمعیت استان را ترکمن ها تشکیل میدهد مثل ویروس از سایتهای متفاوتی خروجی داده است که این امر حساسیت قوم شریف و... ادامه مطلب ..
IMAGE سال نو سلام

اولکامیز- لطیف ایزدی :  سالی دیگر با مهر و لبخند سلام داد . سالی با هزاران امید و آرزو فرا رسید. ادامه مطلب ..
IMAGE ❤️سال ۱۳۹۷❤️

اولکامیز- وحید دلیجه ، فعال سیاسی آق قلایی : سا ل ۹۶ با تمام فراز و نشیب خود به پایان رسید و اتفاقات تلخ و شیرین زیادی را باهم تجربه نمودیم. ادامه مطلب ..
IMAGE بیائید بهاری شویم

اولکامیز- دکتر اراز محمد سارلی: از گذر زمستان، به بهار رسیده ایم اما هنوز تا بهاری شدن خیلی راه داریم. معمولا هر ساله با نزدیک شدن بهار خانه تکانی می کنیم، فرش ها و پرده ها را نو می کنیم، ولی کمتر... ادامه مطلب ..
IMAGE بهار از راه رسید

اولکامیز- کامبیز قجقی نژاد: فصل بهار از راه رسید و آثار دوست را می توان در آفاق طبیعت دید این نقاش بی صورت و بی سیرت هر لحظه روی کوهها، درختان، مزارع، دشتها، ... ادامه مطلب ..
IMAGE سال نو انسان نو

اولکامیز- وحید دلیجه : سال نو ، انسان نو آرام آرام صدای پای بهار به گوش می رسد، خواب و خیال خزان برآشفته ، و بوی مشک عنبر و ریحان ، بیداری و حرکت، صدای نهر های روان ، جیک جیک پرندگان ، در دشت های... ادامه مطلب ..
IMAGE شعری از ستار سوقی در باره بهار

 اولکامیز- شعری زیبا  از ستار سوقی شاعر پر آوازه ترکمن صحرا  در باره بهار  را در پی می خوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE گمراه کنندگان طریق خدا

اولکامیز- کامبیز قجقی نژاد: و از مردمان کسانی هستند که دربارۀ الله، در وجود الله، یا در اسما و صفات وی مجادله بیهوده می کنند. ادامه مطلب ..

اخبار


16 فروردين 1397

آخرین نظرات

لطیف جان آیدیم آیتماق به امر به معروف و نهی از منکر چه ارتباطی داره عزیز دل آخه
برادر من، پس چرا اسم نماینده ی نیشابور و فیروزه جناب دکتر سبحانی نیا در لیست درج نشده؟؟؟!!! 6 دوره ن...
فقط با نوشتن مطلب در این سایت جلوی اینچنین اتفاقات ناروائی گرفته نمیشود . پیشنهاد میکنم در اینباره ب...
چناب ایزدی : عرض سلام و ادب . از متن زیبای شما در باره دکتر زیبا کلام لذت بردم . پیشنهاد میکنم تا بی...
بنده یک فارس و از اهالی روستای تلور شهرستان بندرگز هستم ولی در دل و ذهنم بر این باورم که انتخاب مدیر...
بهتر است این جوان جویای نام بداند ، اثر ماندگار ، اثریست که بطور گسترده در جامعه فرهیختگان و کارشناس...
قدرت شیرین است اگه به خود بشار بود شکست خورده بود ولی بعضی کشورها با پول مردم خودشان بشار را شارژ کر...
باسلام استاد بیات کاملا صحیح نوشتید واقعا هم اینطوریه البته فقط این سه نماینده نیست که جزء عده ای ان...
از آقای نور قلی پور تشکر میکنم . خانوادهای زیادی از نگرانی دراومدن . امیدوارم بقیه زندانیان ایرانی د...
برادر بزرگوار ، جناب آقای حاج آخوند نوریزاد : در صحت و درستی این حرف که در همه کارها از جمله جذب و ا...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.