photo_2016-12-09_09-08-40.jpg اولکامیز: حامددلیجه- صبح پنج شنبه 18 آذر ماه،برخی از فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا با "امانگلدی ضمیر"نماینده عالی دولت تدبیر و امید در این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

 

 

به گزارش اولکامیز ،"امانگلدی ضمیر"در این دیدار بر اهمیت به سازمان های مردم نهاد،تشکل های غیردولتی و انجمن های خیریه و فعالان مدنی تاکید کرد و گفت: تقویت و ارتقای جایگاه این گونه سازمان ها در شهرستان،از مطالبات مردم و فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بوده و اولویت های دولت تدبیر و امید می باشد .

 

 

فرماندار شهرستان آق قلا افزود: آنچه که برای ما مهم است،خدمت به مردم برای رضای خدا،رونق اقتصادی و اشتغالزائی با جذب سرمایه گذار در راستای سیاستهای دولت است. وی با اشاره به اینکه دغدغه فعالان سیاسی و اجتماعی نیز حل مشکلات مردم است، گفت: از این افراد هم انتظار کمک و همفکری داریم و هرکسی که برنامه ای دارد ارایه دهد استقبال می کنیم. نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد تعصب سیاسی  عامل آفت مدیریت است باید باتمام گروهها تعامل داشت و هدف نهایی باید خدمت به مردم باشد.

وی در ادامه افزود وام دار هیچ گروه و یا حزبی نیستم هدف اصلی ما اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.

در ادامه عبدالغفار راد مهر کاندید ای لیست امید مجلس و دبیر کمیته اقوام ومذاهب استان گلستان نیز اظهار داشت : توسعه و رشد سیاسی و فرهنگی ؛ اقتصادی منطقه؛ دغدغه اصلی فعلان شهرستان است ؛ بی شک این رشد با تعامل و همفکری و همگرایی با نخبگان جامعه تحقق خواهد یافت . مهندس رادمهر استقرار دفاتر بنیاد شهید و بنیاد مسکن در شهرستان را یکی از خواسته های شهروندان عنوان کرد .

 

 

دکتر عبدالخلیل آغیل نیز با اشاره به رویکرد اعتدالی فرماندار گفت : بعنوان حامی دولت و عضو شورای مرکزی کمیته اقوام و مذاهب از سیاستهای جنابعالی در شهرستان آق قلا حمایت کرده و تعامل شما را با احزاب چپ و راست که از وظایف فرمانداری هم میباشد قدر نهاده و از نیروهای موثر منطقه در جهت ارتقاء شهرستان کمک گرفته و به مسائل حاشیه ای که بعضی افراد مغرض ممکن ایجاد کنند وقعی قائل نباشید.

 

عبدالغفور سخائی فعال فرهنگی- اجتماعی نیز با اظهار آرزوی توفیق برای فرماندار گفت: آنچه که سوابق مدیریتی جناب عالی نشان می دهد ؛ شما فردی عمل گرا و شخصیتی متواضع هستید و این می تواند یک ویژگی مثبت و قابل تحسین برای یک مدیر تلقی شود . با عنایت به صحبتهایی که داشتید قصد دارید ؛ فارغ از هرگونه تعصبات سیاسی از ظرفیتهای شهرستان استفاده  نمایید و این نشان از حرکت به سوی شایسته سالاری است ؛چرا که اعتقاد داریم تعصبات بی مورد در هر جا که باشد انسان را کور خواهدکرد .

این فعال فرهنگی اجتماعی در پایان اظهار امید واری کرد که در طول مدیریت جناب آقای ضمیر شاهد شکوفایی و توسعه شهرستان آق قلا باشیم. .

 

حامد دلیجه فعال رسانه ای نیز؛ نبود نمایندگی های خبرگزاری های مهر و ایرنا در شهرستان آق قلا را باعث کاهش اطلاع رسانی فعالیتهای مسئولین در سطح استانی عنوان کرد. وی همچنین لزوم تغییرات عمده و نظارت بیشتر به عملکرد شرکتهای تولیدی روستایی شادی مهر و پیوند شد.

مهندس وحید دلیجه یکی از جوانان فعال فرهنگی و اجتماعی بر اهمیت تشکلهای مدنی و استفاده از ظرفیت این گروهها تاکید کرد.

 

جلال قرنجیک یکی از فعالان شهرستان اق قلا گفت: ارتباط میدانی و حضور بیشتر فرماندار با اقشار مختلف مردم به مناسبتهای گوناگون می تواند باعث ایجاد همدلی و یکرنگی بین مردم و مسئولین شود.


ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
IMAGE فراخوان جشنواره همگام با مختومقلی فراغی
شیوه نامه برگزاری مسابقات جشنواره همگام با مختومقلی فراغی شاعرو عارف نامی استان...

یادداشت

IMAGE سال نو انسان نو

اولکامیز- وحید دلیجه : سال نو ، انسان نو آرام آرام صدای پای بهار به گوش می رسد، خواب و خیال خزان برآشفته ، و بوی مشک عنبر و ریحان ، بیداری و حرکت، صدای نهر های روان ، جیک جیک پرندگان ، در دشت های... ادامه مطلب ..
IMAGE شعری از ستار سوقی در باره بهار

 اولکامیز- شعری زیبا  از ستار سوقی شاعر پر آوازه ترکمن صحرا  در باره بهار  را در پی می خوانید :  ادامه مطلب ..
IMAGE گمراه کنندگان طریق خدا

اولکامیز- کامبیز قجقی نژاد: و از مردمان کسانی هستند که دربارۀ الله، در وجود الله، یا در اسما و صفات وی مجادله بیهوده می کنند. ادامه مطلب ..
IMAGE « تأزه یئلئ »

اولکامیز- شعری از شاعر طنزپرداز ترکمن منصور طبری : ادامه مطلب ..
IMAGE چرا فساد در اقتصاد ما فراگیر شد؟

اولکامیز- امان محمد خوجملی : بعد از چهل سال از انقلاب فساد در سیستم اقتصادی و اداری ایران بقدری بدیهی و آشکار شده است که کسی را یارای تکذیب و انکار آن نیست. ادامه مطلب ..
IMAGE به بهانه 8 مارس

 اولکامیز- یادداشتی از آنا محمد بیات : بیش از 112سال است این روز به عناوین مختلف به نام روز مادر، زن در سطح بین المللی گرامی داشته میشود البته در بعضی کشورها مثلا در سوییس از سال 1917 تاکنون دوم ماه... ادامه مطلب ..
IMAGE حجاب درون

 اولکامیز- به قلم محمد سلاق: این روزها مقوله حجاب بعد از فساد های ساختاری در جامعه ایران یکی از داغ ترین بحثها در محافل عمومی وشبکه های مجازی میباشد، آیا حجاب مصونیت است یا محدودیت؟ ادامه مطلب ..
IMAGE گفتگو با دانشجوی مراوه تپه ای که جایزه نیم میلیون تومانی اش را به مدرسه بخشید

اولکامیز- سال گذشته مراوه تپه درکنکورخوش درخشید و 15 نفر قبولی به تربیت معلم داشت. با یکی از دانش آموزان ساعی و موفق گفتگویی انجام دادیم که در پی می آید: @ulkamizcom ادامه مطلب ..
IMAGE نظیره ای بر شعر زیبای نإمه سن

اولکامیز- روزهای مختومقلی ایّام مقدسی است، بسا قدر نهیم به این روز. بنده برای یکی از اشعار مختومقی عاریف، زمانی نظیره ای سروده بودم. ادامه مطلب ..
IMAGE مقاله تاریخی در باره خوجه نفس

اولکامیزز-  این بخش "مدخل" کتاب "اشعار سروده شده در اسارت"، از جانب د. خ. تنظیم گردیده است که علاوه بر تحقیقات دیگران، به عنوان حاشیه به این دوره از تاریخ تورکمن اختصاص داده شده است تاجهت درک بهتر... ادامه مطلب ..
IMAGE مراوه تپه را باید دید

 عبدالکریم قزل ، فعال فرهنگی : گردشگری منبع و منشاء درآمدهای هنگفت در عصر و ایام کنونی می باشد. امروزه جذب توریست و گردشگر یکی از عوامل مهم توسعه است. ادامه مطلب ..
IMAGE فقر بدون روتوش

 اولکامیز- محمد سلاق : مادری که قصد داشت دختر چهارساله اش را بخاطر فقر به مبلغ پانصد هزار تومان بفروشد، ادامه مطلب ..
IMAGE مطالبات اهل‌سنت در آینه حقوق شهروندی

اولکامیز- سید علاءالدین حیدری : اهل‌سنت ایران شهروندان اصیل ایرانی هستند که به درازای تاریخ این مرز و بوم سابقه ایثار، همدلی و برادری با دیگر اقوام و مذاهب ایرانی را دارند. ادامه مطلب ..
IMAGE مذهب علیه مذهب

اولکامیز- یادداشتی از امان محمد خوجملی تحلیلگر سیاسی ترکمن : شهرت دراویش بعد ازدرگیریهای اخیر بیشترشده است. گاهی اوقات دشمن به دشمن بهتر از دوست خدمت می کند. ادامه مطلب ..
IMAGE در شرایط بی اعتمادی

ولکامیز- امان محمد خوجملی : نزدیک به چهل سال از عمر انقلاب می گذرد. بعد از چهل سال که پشت سر خود را نگاه می کنیم مسائل زیادی تغییر کرده است. هم افراد تغییر کرده اند هم شخصیتها هم مواضع دولت و حکومت. ادامه مطلب ..
IMAGE فقر تابلو در جاده های گلستان

اولکامیز- امان محمد خوجملی: یکی از نشانه های توسعه و آبادانی هر کشور وجود جاده های آباد و استاندارد و حمل و نقل عمومی راحت و ارزان می باشد. این امر محقق نمی شود مگر با سرمایه گذاریهای گسترده و... ادامه مطلب ..
IMAGE نسخه سلامتی شما فقط به وسیله خودتان نوشته می شود

اولکامیز- محمد خوجه ، نویسنده : سلامتی بزرگترین وباارزش ترین نعمت های خداوندمنان است.کمترکسی تاآن راازدست نداده است قدرو ارزش آن رانمیداندودرحالت عادی متوجه آن نیستند،فقط زمانی که سلامتی... ادامه مطلب ..
IMAGE تساهل در اسلام

اولکامیز- عبا آخوند محمدنژاد در گروه تلگرامی انسجام و وحدت در باره آسانی وآسان گیری در دین اسلام نوشت :  خداوند متعال راه های کسب رضایت خویش را، بسیار آسان نموده است ودر عین حال اگر چنان چه... ادامه مطلب ..
IMAGE یاد روزگاران قدیم در ترکمن صحرا بخیر

اولکامیز- دلنوشته سخی گوگلانی : یاد دوران کودکی هایمان بخیر ادامه مطلب ..
IMAGE خلیفه باغشی دردی خان بهادری

دردی باغشی 1331-نجی ئیلدا جرگلان اتراینگ مزارلیق دیان اوبه سئنده دایخان مشغله‌دا‌ دونیا ایندی. ادامه مطلب ..
IMAGE بازگشت به کدام انقلاب ؟

روزنامه  کارگزاران : محمد قوچانی: نسل اول انقلاب اکنون باید راه را بر نسل جدید بگشاید و حکومت را به آنان منتقل کند. ادامه مطلب ..
IMAGE انقلاب سیصد هزار نفری یا سه هزار نفری

اولکامیز- امان محمد خوجملی: اینکه گفته می شود در ایران صنعت طنز پر رونق است سخن یاوه و مفتی نیست و رگه هایی از حقیقت را در درونش دارد. ادامه مطلب ..
IMAGE چشم اندازی بر "چشمه " اولین دفتر شعر ابراهیم نوری – بخش دوم

اولکامیز- لطیف ایزدی*: " چشمه" اولین دفتر شعر ابراهیم نوری شاعر خوش قریحه کلاله ای اثری جذاب و پرمایه است . ادامه مطلب ..
IMAGE زمستان 96

 اولکامیز- بقلم دانگ اتار ارجبی : سخنم را با این جمله از فیلسوف و دانشمند عظیم الشان ایرانی که یکی دیگر از تخصص هایش  دانش پزشکی بود آغاز میکنم  ادامه مطلب ..
IMAGE چشم اندازی بر "چشمه" اولین اثر دفتر شعر ابراهیم نوری - بخش اول

اولکامیز- لطیف ایزدی ، دبیر ادبیات فارسی مدارس مراوه تپه ادامه مطلب ..

اخبار


14 اسفند 1396

آخرین نظرات

خب خبرنداشته شما گوشزد میکردید چرا نگفتید . حتما خبرهم داشتند اجازه ندارن بگن . اگه بگه خونه اش نمیر...
بازم خوبه خودتان میگید جوابی داده نشد !!!پس دنبال چی هستید . این زبان مادری که میگید کی درس بده حتی ...
باسلام خدمت شما نویسنده خوش ذوق و تهیه کننده اخبار مرتبط با شهرستان مراوه تپه ، در خصوص گردآوری ، ت...
سلام حتما خیر وبرکتی در کاراست زیاد اصرار نکنیم
ممنون از همه دوستانی که به فکر پایداری زبان و فرهنگ ترکمنی هستن.
لطفا اکه می تونید وبلاگ تورکمن دیل...
با سلام وخدا قوت برای دوست خوبمان آقای خوجه که این قدر به فکر دوستان هستید و از آسیب های تغذیه نامنا...
با سلام خدمت خوانندگان محترم..
البته قبل از اظهار نظر باید بگم که این خزعبلات شما حتی ارزش خواندن ر...
آقای احمدی نژاد مگه موقع ریاست جمهوری شما رئیس قوا کی بودند همینا بودند حالا که نزدیکانت به یه جرمی ...
سلام، از شنیدن این خبر بسیار نتأثّر شدم. تابستان دو سال قبل در تورکیّه نزدش بودم و امسال نیز امید دی...

آمار بازدید

تبلیغات در اولکامیز
09119738028
09111753677

تبلیغات هزینه نیست. سرمایه گذاری است.